17 czerwca 2022 Okulary progresywne
Blephex
Firma True Eye Experts z New Tampa i Trinity oferuje obecnie preparat Blephex do leczenia suchego oka . Dr Teske określa BlephEx jako "prawdziwie rewolucyjną metodę leczenia, która dociera bezpośrednio do źródła problemu". BlephEx ma potencjał, aby pozytywnie wpłynąć na zdrowie Twoich oczu, jak również zaoszczędzić Ci mnóstwo pieniędzy. Jeśli kiedykolwiek cierpiałeś z powodu takich schorzeń jak suchość oczu, MGD lub miałeś problemy z nietolerancją soczewek kontaktowych, to Twoje oczy czekają na coś, co zmieni Twoje życie!

Co to jest Blephex?

Blephex jest nowo opracowanym narzędziem i programem leczenia, który pomaga okulistom pozbyć się przyczyn Blepharitis oraz wielu innych przewlekłych chorób oczu. Osoby cierpiące na suche oko aż za dobrze znają swędzące, szorstkie podrażnienia oczu i uczucie, że pod powiekami unosi się ciało obce. Do niedawna nie istniało żadne rozwiązanie dla tych niezwykle dokuczliwych dolegliwości, poza ciągłym stosowaniem kropli do oczu lub bolesnym (i raczej nieskutecznym) "przemywaniem oczu" przy użyciu łagodnych szamponów dla dzieci. Dzięki BlephEx, konieczność wykonywania tych frustrujących zabiegów należy już do przeszłości.

Jak działa Blephex?

Zapalenie błony naczyniowej oka jest najczęstszą chorobą oczu na świecie i jest to stan, który prowadzi do takich podrażnień jak choroba suchego oka i MGD. Jest ono spowodowane nagromadzeniem się bakterii w oku, które prowadzą do powstawania "egzotoksyn" powodujących zapalenie powiek. Ponieważ obszar pod powiekami jest jednym z jedynych miejsc na ciele, które nigdy nie jest myte, egzotoksyny te stale się rozwijają i w końcu powodują gromadzenie się bakterii, które prowadzą do zablokowania kanalików łzowych w oku. To z kolei prowadzi do takich schorzeń, jak zespół suchego oka. Wcześniej nie istniał sposób na zatrzymanie produkcji egzotoksyn, ale dzięki preparatowi Blephex lekarze okuliści mogą wykonać zabieg, który usuwa przerost bakterii i pozbywa się nagromadzonych egzotoksyn z powiek.

Czy Blephex jest leczeniem jednorazowym?

Ponieważ leczenie jest ukierunkowane na stały wzrost bakterii pod powiekami, zabieg Blephex musi być wykonywany regularnie, co około 4 miesiące, aby zapewnić stałą ulgę. Jednakże, zabieg trwa tylko około 8 minut i większość pacjentów twierdzi, że jest łatwy do zniesienia. Co najważniejsze, pacjenci, którzy przez lata cierpieli z powodu suchych, podrażnionych, czerwonych lub swędzących oczu oraz chorób oczu, twierdzą, że Blephex przyniósł im znaczącą i bardzo pożądaną ulgę.

Jak mogę skorzystać z leczenia preparatem Blephex w New Tampa i Trinity?

Pierwszym krokiem jest ocena oczu przez lekarza i ustalenie, czy lek Blephex będzie odpowiednim rodzajem leczenia dla Twoich potrzeb. Obecnie lek Blephex nie jest objęty ubezpieczeniem, ale jest to bardzo przystępne cenowo, długoterminowe rozwiązanie przewlekłych schorzeń oczu. Zadzwoń do nas, aby umówić się na wizytę w naszym gabinecie w celu dokonania oceny na miejscu. Nasi doświadczeni okuliści i personel zawsze chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania!

Zobacz również
Okulary progresywne

Wakacyjne urazy oczu, których należy unikaćJako że nadchodzi sezon na dekorowanie sal, upewnij się, że nie jesteś jedną z wielu osób, które trafiają do kliniki pilnej opieki z powodu urazu...

Sezon na alergie oczuWiosna jest już w drodze. Wkrótce słońce będzie świecić, kwiaty zakwitną, a sezon na alergie będzie nad nami. Jeśli masz alergię, twoje oczy są często dotknięte...

Dlaczego twoja powieka drga?Być może doświadczyłeś tego już wcześniej. Znikąd, twoja powieka zaczyna drgać w sposób niekontrolowany. Chociaż może to być przyczyną pogorszenia, drgawki...